ANA SAYFA

"Dünün deneyimi, yarının teknolojisi..."
Proje Danışmanlığı

Sadece endüstriyel tesisler kurmakla kalmayıp, yurtiçinde ve yurtdışında kurulmakta olan tesisler için aktif danışmanlık hizmetleri de veriyoruz.Teknik Servis

Üretmiş olduğumuz tüm tesis ve ürünlerin teknik servis, yedek parça ve garanti hizmetlerini 7 gün 24 saat sizlere sunuyoruz.Yedek Parça-Garanti

Üretmiş olduğumuz tüm sistemlerde kullandığımız yedek parça ve sarf malzemeleri temin edebilirsiniz.

disli01


Redüktör

Dişli kutusu tasarım ve imalatında uzmanlaşarak sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başardık. 

Haberler

Previous Next
2014 Fuardan Görüntüler

Demos Fuarcılığın düzenlemiş olduğu  Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ‘nün destekleriyle  13-15 Şubat 2014   tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Salonlarında aşağıda detaylarını bulabileceğiniz  Baraj ve Hes Yapım Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarına katılan firmamız Taşçı Makina’ya ziyaretçilerin fuarda göstermiş olduğu yoğun ilgi için tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

TÜRBİN ÜRETİMİ BAŞLADI

 

yusuf tasci

1993 yılında kendi firmasını kurarak baraj sektörüne yönelik üretime başlayan Yusuf Taşçı, HES’lerin ihtiyacı olan türbin için TÜBİTAK ve ODTÜ ile birlikte Ar-Ge çalışması yürüttüklerini, “%100 yerli” türbini 6 ay içerisinde tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.


10 kişiyle çıktığı üretim yolculuğunda 150 personelle yola devam eden, iş kapasitesini her sene yükselten ve yatırımlarını sürdüren Taşçı Makina, proje dahil anahtar teslim işlere imza atıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Taşçı, “2007 yılından itibaren Devletimiz yap-işlet-devret modeliyle HES yatırımlarının önünü açtı. Yıllık ortalama 15 adet anahtar teslim HES projesi bitiriyoruz. Aylık ortalama 400 ton imalatımız var.“ dedi.

 

Ar-Ge

Online Katalog Talebi

İnsan Kaynakları

Müşteri İletişim